Hungarian bloggers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Just close your eyes - Cikkek, interjúk, ajánlók

Go down 
SzerzőÜzenet
Diana Brunwin
Admin
Admin
Diana Brunwin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Just close your eyes - Cikkek, interjúk, ajánlók Empty
TémanyitásTárgy: Just close your eyes - Cikkek, interjúk, ajánlók   Just close your eyes - Cikkek, interjúk, ajánlók EmptyPént. Május 09, 2014 3:54 pm


Diana Brunwin





A blogon megtekinthetőek lesznek tőlem származó ajánlók, gondolat foszlányok, különböző rovatok és néha napján, talán egy verseny is megrendezésre kerül. Remélem elnyeri a tetszéseteket egy-egy bejegyzés!



A Just close your eyes leginkább saját magam miatt jött létre, szeretem leírni a gondolataimat egy-egy könyvről, sorozatról, vagy akár számomra érdekes témáról, ezért ezeket bejegyzések formájába közlöm az érdeklődőkkel. Igaz, mostanában az aktivitásom nem üti meg a mércét, de drága olvasóim kitartanak mellettem, ezért igyekszem minél hamarabb, s minél élvezetesebb bejegyzéseket írni. A blogon most megtalálható egy interjú, melyet kedves író barátommal készítettem, akinek a kiadott verseskötetét ajánlom a cikk elején, érdemes elolvasni, hiszen a kezdő íróknak talán hasznos lehet, egy-két tanács elhangzik Tőle.
Bátran írd meg véleményedet kommentformájában, ha véleményemmel nem értesz egyet, esetleg kíváncsi vagy vélekedésemre kedvenc könyvedről, filmedről.
Vissza az elejére Go down
http://ezertintapaca-dianabrunwin.blogspot.hu/ http://www.blogger.com/profile/03963001223055296137
 
Just close your eyes - Cikkek, interjúk, ajánlók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A book & a mug of tea - Tanácsok, cikkek és novellák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian bloggers :: Irodalmi blogok :: Cikkes, novellás & verses blogok-
Ugrás: