Hungarian bloggers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Jégtáncos Krónikák 1 ~ Álmodj a csúcsig!

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucy
Szárnybontogató
Szárnybontogató
Lucy


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. May. 09.

Jégtáncos Krónikák 1 ~ Álmodj a csúcsig! Empty
TémanyitásTárgy: Jégtáncos Krónikák 1 ~ Álmodj a csúcsig!   Jégtáncos Krónikák 1 ~ Álmodj a csúcsig! EmptyVas. Május 25, 2014 7:56 pm


Álmodj a csúcsig!





A történetnek kizárólag egy szerzője van, aki én vagyok. Név szerint Lucy. Magamról csak annyit mondanék, hogy idén lettem 18 éves, és ebben az évben érettségizem, remélhetőleg sikeresen.


Fülszöveg:
Kedves olvasó, ki most itt jársz, ne várj ettől a történettől, csodás eseményeket, misztikus lényeket, világmegváltó gondolatokat, mert nem lesznek. Ez csak egy egyszerű iromány:

„- Tudod… nehéz lesz a bátyámnak, de én hiszek benne, tudom, hogy sikerülhet neki, nektek” - bizalomról,

„Ha már eljöttem idáig, akkor végig is csinálom.” - bátorságról,

„Nem érdekel, ha fáj. Nem érdekel, hogy fáradt vagyok. Nem érdekel, hogy kinevetsz, akkor is megcsinálom” - kitartásról,

„Idióta, én akkor is itt leszek neked, amikor mindenki elmegy, mert ilyen egy igaz barát” - barátságról,

„Bármi történjék is kint, tudd, hogy mindig melletted leszek” - szerelemről

és

„Valósítsuk meg… együtt” - egy álomról.

Pár szó az írótól:
Amikor megálmodtam a szereplőket és a világot igyekeztem arra törekedni, hogy valami egyedit alkossak, valamit, ami könnyed, finom kedves és meglepő, de a vége felé mégis szorul belé egy kis szomorúság, ami elhiteti az olvasóval, hogy ez akár a valóságban is játszódhat(na), mert az élet sosem habos torta.  A történetről azt hiszem, hogy csak ennyit tudtam mondani úgy, hogy ne áruljak el semmit, így inkább kitérnék a helyszínre, amiben igyekeztem szintén valami egyedire törekedni.
A történet a napfényes Olaszországban játszódik, név szerint Milánóban. Ezzel is igyekeztem eltérni a megszokott Anglia/Amerika kombinációtól. Persze, a korcsolyás szál következtében lesz benne utazgatás Európán belül és kívül, de a történet nagy része Itáliában fog játszódni.
És most kitérnék a korcsolyázásra, mi a történetnek szintén szerves része, elvégre szinte ez összes főszereplő sportszerűen csinálja a fentebb említett sportot. Ezzel is valami újat szerettem volna hozni, nem egy modellt vagy énekest, hanem egy sportolót, aki gyerekkora óta küzd és harcolt azért, hogy egyszer a dobogó csúcsára kerülhessen.

Hát én ennyit akartam mondani a történetről, ha valakinek tetszettek a leírtak, akkor nagy szeretettel és örömmel várom a blogomon.
KATT IDE A BLOG ELÉRÉSÉHEZ


Vissza az elejére Go down
http://almodjacsucsig.blogspot.hu http://www.blogger.com/profile/07169495304983135941
 
Jégtáncos Krónikák 1 ~ Álmodj a csúcsig!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian bloggers :: Irodalmi blogok :: Történetes blogok bemutatása-
Ugrás: